Kamińsk to wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie bartoszyckim, w gminie Górowo Iławeckie.

Kamińsk stworzył produkt, który jest połączeniem „sztuki przetrwania” z pedagogiką przeżyć. Aktywności realizowane w formie zajęć terenowych – gier, zabaw oraz zadań interakcyjnych, w trakcie których uczestnicy uczą się losów historycznej krainy Natangii oraz zdobywają sprawność fizyczną.

Uczestnicy realizują program terapeutyczny obejmujący: oczyszczanie wzajemnych relacji między uczestnikami, pogłębianie i zacieśnianie więzi rodzinnych oraz środowiskowych, uczenie wzajemnego szacunku. Wieś wyposażona jest w infrastrukturę pozwalająca na realizacje wszystkich założonych celów.

Do atrakcji Kamińska można zaliczyć m.in. park linowy ze „zjazdem tyrolskim” i przeszkodami umieszczonymi między drzewami na wysokości do 10 metrów, staw, plac zabaw, urządzenie imitujące pokaz rodeo, boiska, tereny zielone umożliwiające rozwój aktywności ekstremalnych, parking i wiaty integracyjne.

To atrakcja zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Początkujący i najmłodsi na początek mogą pokonać trzy stacje zawieszone tuż nad ziemią – jest to trasa treningowa. Dla zaawansowanych park oferuje prawdziwe emocje – do przejścia są takie przeszkody, jak: siatka wąwóz, chomikarnia, deskorolka, most nepalski, dziurawy most Johny’ego, lwie obręcze, most amazoński, drabina komandosa. Z pewnością emocji nie zabraknie!